Tarnobrzescy kajakarze wzięli udział w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Bydgoszczy, która jest jednocześnie MISTRZOSTWAMI POLSKI JUNIORÓW. Zajęli oni bardzo dobre punktowane miejsca w finałach nawiązując wyrównaną walkę z czołówka i kadrą Polski. I tak kolejno:
–  w dwójkach w wyścigu na 500 m Jagoda Bajda i Urszula Opałka zajęły 7 miejsce w finale A


– w jedynkach Magdalena Szczęsna 7 miejsce w finale A na 500 m a Zuzanna Błażejczak 9 miejsce w finale B na tym samym dystansie


– w wyścigach na 3000 m w dwójkach 6 miejsce zajęły Jagoda Bajda i Urszula Opałka.a  w jedynkach Magdalena Szczęsna zajęła 3 miejsce i brązowy medal i Zuzanna Błażejczak 8 miejsce. Bardzo dobrą postawę sportową wykazała Julia Jarocka której niewiele zabrakło żeby wejść do finałów

– w  Mistrzostwach Polski juniorów wśród chłopców reprezentował nas Jakub Piątek który wywalczył 9 miejsce w finale B na 500 m i 14 miejsce na 5000 m.Wszystkim należą się Wielkie Brawa i Gratulacje za wspaniałe zaprezentowanie  się  na najwyższych rangą zawodach Kajakowych.

Klub Kajakowy JEZIORO TARNOBRZEG serdecznie zaprasza w dniu 28.09.  na przystań kajakową nad Jeziorem Tarnobrzeskim na Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Kajakarstwie, gdzie będzie  rywalizować ponad 100 zawodników z klubów z całej Polski.

info/foto: R. Niedbałowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

nine − seven =