Drużyna Małych Strażaków- Bohaterów z Suchorzowa dostała się na Międzynarodową Olimpiadę Pożarniczą.

Dziecięca Drużyna Pożarnicza przy OSP Suchorzów, zwana przez wszystkich Mali Strażacy z Suchorzowa, powstała w 2017 roku. Od wielu lat skupia wokół OSP Suchorzów dzieci w wieku 3-10 lat w ramach Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. Niestety, ograniczone środki finansowe nie pozwalają w pełni rozwinąć skrzydeł, ale dzięki staraniom Zarządu i darowiznom od ludzi dobrej woli, udaje się utrzymać drużynę.

W ramach projektu organizują spotkania, ćwiczenia, gry i zabawy dla najmłodszych, którzy marzą o tym, by w przyszłości zostać strażakami.

Te starania i aktywność została po raz kolejny doceniona zakwalifikowaniem się na IV Międzynarodową Olimpiadę Dziecięcych Drużyn Pożarniczych w Wieruszowie!

Wyjazd to jednak ogromne koszty, sięgające kilku tysięcy złotych. Każdy może wesprzeć Małych Strażaków. Opiekun dziecięcej drużyny utworzył zbiórkę na ten cel:

https://www.siepomaga.pl/mali-strazacy-z-suchorzowa-jada-na-olimpiade?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3EwB5l8bZXWr0ztZz-B4V5Ia1RT6I3WxOsf2jXDCcP5a5qK9SEQk0PQac_aem_AeDw56fi3nQtkeBtWiJhnDDSudJKmZnLXLvhvJXhB25HDwe_e7OKvpfI2dU8p5QlcxSZQKzXOS6qJonFgOxLdYBP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj