35-letni kierowca bmw jechał z prędkością 106 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje limit prędkości do 50 km/h. Za zbyt szybką jazdę kierowca stracił prawo jazdy otrzymał mandat w wysokości 1 500 złotych i punkty karne.

Wczoraj przed godz.19, policjanci ruchu drogowego, sprowadzili prędkość z jaką poruszają się kierowcy, jadący przez Alfredówkę w gminie Nowa Dęba. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na osobowe bmw, które jechało z nadmierną prędkością. Otrzymany z pomiaru wynik, nie pozostawił wątpliwości. 35-letni kierowca, jechał z prędkością 106 km/h w miejscu, gdzie obowiązywał limit 50 km/h. Mieszkaniec powiatu niżańskiego jechał o 56 km/h za szybko. Za zbyt szybką jazdę kierowca bmw stracił prawo jazdy, otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Jadąc z nadmierną prędkością ryzykujemy życie i zdrowie nie tylko swoje i pasażerów, których przewozimy, ale też innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj