Głośno było w ostatnim czasie wokół Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu i zmian jakie zostały tam wprowadzane. Porozmawialiśmy więc z dyrektorem “Dziesiątki” – Pawłem Paradowskim o zakazie używania telefonów przez uczniów i skutkach tej decyzji, o rodzicach jako “osobach postronnych”, o fatalnych perspektywach demograficznych i reformie edukacji. A to wszystko przy okazji jubileuszu 40-lecia tej największej szkoły w mieście. Zapraszamy do oglądania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj