policja

Kierowca audi zlekceważył obowiązujące przepisy i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h. Mężczyzna jechał przez Alfredówkę z prędkością 101 km/h.

Wczoraj, przed godz. 18, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego osobowym audi. 23-letni kierowca, jechał przez miejscowość Alfredówka w gminie Nowa Dęba, z prędkością 101 km/h. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Mieszkaniec Tarnobrzega, za popełnione wykroczenie stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Policjanci apelują o „zdjęcie nogi z gazu”. Pogoda szczególnie wiosną potrafi być bardzo zmienna, a świecące słońce nie zawsze oznacza suchą nawierzchnię. Dlatego bezwzględnie należy przestrzegać ograniczeń oraz dostosować prędkość do panujących warunków. Zbyt szybka jazda to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale także duże zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj