W najbliższy wtorek (20 lutego br.), na terenie miejscowości Durdy w powiecie tarnobrzeskim, odbędzie się zgromadzenie publiczne organizowane przez rolników. Policjanci apelują do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego będą czuwać tarnobrzescy policjanci. Zalecamy korzystanie z alternatywnych tras przejazdu.

Od 20 lutego br. do 14 marca 2024 r., w miejscowości Durdy w gminie Baranów Sandomierski odbędzie się protest rolników. Zgromadzenie publiczne osób, będzie połączone z zablokowaniem ruchu przez samochody ciężarowe, osobowe oraz ciągniki rolnicze. Z informacji przekazanych przez organizatorów wynika, że w proteście może uczestniczyć kilkadziesiąt pojazdów wolnobieżnych.

20 lutego br. o godz. 11, droga wojewódzka nr 872 relacji Majdan Królewski – Baranów Sandomierski w miejscowości Durdy będzie całkowicie zablokowana.


Planowany jest objazd drogą wojewódzką nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec lub drogą krajową nr 9 relacji Radom – Rzeszów.
 

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego będą czuwać tarnobrzescy policjanci. Funkcjonariusze apelują o zrozumienie i cierpliwość oraz stosowanie się do wydawanych poleceń.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj