policja
policja

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 35-letni kierowca opla, który jechał przez miejscowość Alfredówka z prędkością 127 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci z grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

W poniedziałek, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego kierowcę opla, który w Alfredówce w gminie Nowa Dęba, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 127 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 77 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 35-letni mieszkaniec Sanoka stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =