policja

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę osobowej hondy, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 103 km/h. 25-letni mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz otrzymał punkty karne.

1 stycznia 2022 roku weszła w życie nowelizacja Prawa o Ruchu Drogowym, zaostrzająca kary dla sprawców wykroczeń drogowych. Zwiększeniu uległy między innymi mandaty za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Policjanci ruchu drogowego, każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na drogach miasta i powiatu tarnobrzeskiego. Każda służba ma na celu zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa, między innymi z powodu niestosowania się do ograniczeń prędkości. Nie wszyscy jednak zdają się o tym pamiętać.

W piątek policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego kierowcę hondy, który pędził przez Padew Narodową z prędkością 103 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, na jego konto trafiło 10 punktów karnych, stracił także prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj