Słoneczna pogoda i dodatnie temperatury sprawiają, że wielu kierowców zapomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Wczoraj tarnobrzeska grupa SPEED zatrzymała kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Kierujący jechał w gminie Baranów Sandomierski z prędkością 112 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Policjanci z grupy SPEED interweniowali wczoraj wobec kierowcy, który złamał ograniczenie prędkości. Wczoraj przed godz. 16, policjanci jadąc nieoznakowanym radiowozem w miejscowości Dymitrów Duży w gminie Baranów Sandomierski, zarejestrowali samochód marki toyota, który w terenie zabudowanym jadąc 112 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, kierowca otrzymał mandat karny oraz stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Od początku lutego 2021 roku policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu skontrolowali 1152 osoby, ujawnili 792 wykroczenia z czego 460 przekroczeń prędkości, zatrzymali 10 praw jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Info: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 3 =