W związku z występującymi problemami z odpływem ścieków sanitarnych z budynku przy Pl. B. Głowackiego 4 oraz koniecznością wymiany zdegradowanej studni betonowej na sieci kanalizacji ogólnospławnej (wjazd od ul. Szerokiejw dniach od 14 do 15 maja 2026 r. do godz. 15:00 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. będą prowadziły prace naprawcze.

Mieszkańców domów oraz właścicieli firm w sąsiedztwie budynku przy pl. B. Głowackiego 4 prosimy o niekorzystanie z kanalizacji w trakcie prowadzenia robót.

Źródło – UM Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj