Są już pierwsze efekty weryfikacji składanych przez mieszkańców Tarnobrzega deklaracji śmieciowych. O uszczelnianiu systemu gospodarki odpadami komunalnymi rozmawiano podczas ostatniej sesji Rady Miasta Tarnobrzega.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj