Rękodzieło, świątki, smakołyki, pamiątki – już wkrótce w Tarnobrzegu będzie można zakupić oryginalne i piękne rzeczy. Ruszyły zgłoszenia do udziału w Jarmarku Dominikańskim. 

W tym roku Jarmark Dominikański odbędzie się już po raz 25. Kto może się zgłosić do udziału? Rzemieślnicy, rękodzielnicy, twórcy ludowi, organizacje pozarządowe, osoby promujące własne wyroby. Główną część Jarmarku jak zawsze stanowi ekspozycja stoisk rękodzieła artystycznego i wytworów rzemiosła, a także producentów żywności tradycyjnej, regionalnej, lokalnej, zielarstwa, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii. Mogą się zgłaszać także organizacje, koła gospodyń wiejskich, fundacje, stowarzyszenia, promujące swoją działalność, czy prowadzące warsztaty.

Aby zgłosić swój udział w Jarmarku należy wypełnić kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem. Kartę można złożyć osobiście, bądź pocztą tradycyjną lub mailem. Organizatorzy następnie potwierdzą, czy wystawca został zakwalifikowany do udziału w Jarmarku. Należy też wnieść opłatę, której wysokość pozostała na zeszłorocznym poziomie.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 12 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie TDK www.tdk.tarnobrzeg.pl lub telefonicznie: 15 822-21-10 w. 32.

XXV Jarmark Dominikański odbędzie się 3 i 4 sierpnia na Placu B. Głowackiego. Stoiskom z rękodziełem i żywnością towarzyszyć będą występy artystyczne na głównej scenie. Będą także warsztaty, prezentacje i pokazy.

Źródło: TDK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj