policja
policja

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę po godz. 21, w sklepie spożywczym, przy ul. Kościuszki w Nowej Dębie. Z ustaleń policjantów wynikało, że jeden z klientów, po wejściu do sklepu, przykucnął obok lodówki z napojami, a następnie wykorzystując nieuwagę personelu, wyjął dwa czteropaki z piwem i nie płacąc za towar zaczął uciekać. Ekspedientka zauważyła kradzież i natychmiast pobiegła za sprawcą. Złodziej, zdołał odepchnąć kobietę i uciekł.

O kradzieży rozbójniczej zostali powiadomieni policjanci. Szybko wyszło na jaw, że tego dnia, mężczyzna dwukrotnie okradł sklep, za każdym razem zabierając, dwa czteropaki z piwem.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, ustalili dokładny rysopis mężczyzny, sprawdzili monitoring i rozpoczęli poszukiwania. Po krótkim czasie, policjanci służby kryminalnej, na jednej z ulic w Nowej Dębie, zatrzymali mężczyznę.

Sprawcą okazał się 30-letni mieszkaniec tej miejscowości. Notowany w przeszłości za popełniane przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

Prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, zastosował wobec 30-latka, środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Teraz o losie mężczyzny będzie decydował sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj