Tarnobrzescy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, za którymi sądy wydały listy gończe. 67-latka ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu, natomiast 38-latek, oszustwa.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Prowadzone czynności pozwoliły policjantom na ustalenie ich miejsca pobytu.

We wtorek po godz. 10, na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś, funkcjonariusze zatrzymali 67-letnią kobietę, która ukrywała się przed organami ścigania. Była poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Tarnobrzegu. Kobieta trafiła do zakładu karnego. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu.

W piątek przed południem, w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim, policjanci zatrzymali 38-latka. Sąd Rejonowy w Suwałkach wydał za nim list gończy. Mieszkaniec Gorzyc ma na swoim koncie oszustwa. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Od początku roku, policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali 20 osób poszukiwanych, na podstawie wydanych listów gończych.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj