Dziś po godzinie 7:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym brały udział cztery pojazdy osobowe: fiat seicento, toyota, opel vectra oraz mitsubishi.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano dwa zastępy Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnobrzegu oraz drugi z Ochotniczej Straży Pożarnej z Chmielowa. Ponadto na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji, który jako pierwszy przybył na miejsce zdarzenia.

Jak informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu: Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca fiata seicento zatrzymał pojazd na pasie jezdni, a za nim zatrzymała się toyota. Kierowca opla nie zdołał zareagować i wjechał w tył toyoty, która z kolei uderzyła w fiata. Następnie kierowca mitsubishi nie zdążył zahamować i uderzył w opla.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań.

Źródło: Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj