Premiera Teatru Czwartek będzie mieć także charytatywny wymiar. Podczas teatralnego wieczoru odbędzie się zbiórka dla Aleksandry Wolak z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie po udarze mózgu.

Teatr Czwartek i Tarnobrzeski Dom Kultury chcą wesprzeć jedną ze swoich dawnych aktorek. 7 kwietnia odbędzie się premiera najnowszego spektaklu pt. „Kandydatki na żonę”. Będzie jej towarzyszyć zbiórka środków na rehabilitację i leczenie Aleksandry Wolak, która w zeszłym roku doznała udaru niedokrwiennego w lewej półkuli mózgu. Obecnie zmaga się z wieloma komplikacjami zdrowotnymi, konieczna jest długa i kosztowna rehabilitacja.

Ola mieszka w Sandomierzu. Ukończyła chemię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, była w trakcie studiów medycznych na wydziale lekarskim. Ukończyła szkołę muzyczną, jej pasją był śpiew, występowała także w spektaklach muzycznych i teatralnych. Teraz teatralna rodzina z Tarnobrzega chce pomóc jej w powrocie do zdrowia i zaprasza wszystkich do wsparcia Oli.

Przed i po spektaklu 7 kwietnia wolontariusze będą zbierać datki do puszek. Można także wpłacić pieniądze na ten cel poprzez stronę Zrzutka.pl, gdzie trwa zbiórka dla Aleksandry. Można ją znaleźć pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/86c7yz

Przypomnijmy, że premiera Teatru Czwartek to sztuka wg scenariusza Andrzeja Dembończyka pt. „Kandydatki na żonę”. Reżyseria: dr Sylwester Łysiak. Początek spektaklu o godz. 17.00.

Bezpłatne wejściówki można będzie odbierać w TDK od 3 kwietnia od godz. 8.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj