Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher organizowane w ramach wieloletniej już działalności Dyskusyjnego Klubu Książki przy tej placówce. Spotkanie finansowane przez Instytut Książki z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego, odbędzie się 4 kwietnia 2024 roku (w czwartek), o godzinie 18.00, w Filii nr 1, na osiedlu Serbinów.

Bohaterka spotkania, Magdalena Majcher, jest polską pisarką, blogerką i copywriterką, autorką uwielbianych przez czytelniczki powieści obyczajowych, poruszających tematykę społeczną i historyczną. Pisarka urodziła się w 1990 roku, w Czeladzi, w województwie śląskim. Mieszka w Katowicach. Jej pasje, to literatura i podróże. Dotychczas wydała ponad dwadzieścia książek, z których wiele zyskało status bestsellera.

W swojej twórczości poświęca dużo uwagi współczesnym problemom kobiet, takim jak przemoc, wykluczenie, prześladowanie i inne. Zadebiutowała powieścią ,,Jeden wieczór w Paradise”, wydaną w 2016 roku. W kolejnej powieści, zatytułowanej ,,Stan nie!błogosławiony” autorka porusza temat aborcji, opowiadając o trudnych wyborach i dylematach towarzyszących przyszłym rodzicom. Następne tytuły, jakie wyszły spod pióra Magdaleny Majcher, to ,,Matka mojej córki”, ,,W cieniu tamtych dni”, ,,Cud grudniowej nocy”, ,,Jeszcze jeden uśmiech”, ,,Dzień, w którym cię poznałam” oraz ,,Port nad zatoką”. Na swoim koncie autorka ma też cykle: ,,Wszystkie pory uczuć”, ,,Saga nadmorska” oraz ,,Osiedle Pogodne”.

Do jej najbardziej znanych tytułów zaliczają się przede wszystkim, oparte na prawdziwych historiach, powieści z gatunku true crime: ,,Mocna więź” czy ,,Małe zbrodnie” (Nagroda Best Audio Empik Go). Książki Magdaleny Majcher były nominowane w plebiscytach Bestsellery Empiku oraz Książka Roku Lubimy Czytać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj