Już po raz 11 maturzyści z Tarnobrzega i okolic mogą wziąć udział w projekcie SOS Matura, podczas którego profesorowie PUZ Tarnobrzeg pomagają uczniom przygotowującym się do tegorocznej matury. Patronat honorowy objęli: Prezydent Miasta Tarnobrzega – Dariusz Bożek i Zastępca Prezydenta Miasta Tarnobrzega – Mirosław Pluta oraz Rektor Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu dr hab. Anna Szylar prof. ucz.


SOS Matura skierowana jest przede wszystkim do tegorocznych maturzystów oraz do wszystkich, zainteresowanych studiami na kierunkach ekonomicznych w tarnobrzeskiej uczelni. Warsztaty mają na celu pomoc w przygotowaniu maturzystów do egzaminu dojrzałości poprzez pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu matematyki zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

UWAGA – wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Program obejmuje wykłady oraz ćwiczenia praktyczne, a wiedza jak zawsze jest przekazana w zrozumiały i atrakcyjny sposób. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w budynku uczelni przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj