Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert pt. ”Chwytaj dzień”, podczas którego Robert Rozmus zaśpiewa przeboje Zbigniewa Wodeckiego.
Koncert odbędzie się 28. kwietnia 2024 r. o godz. 18.00 w Katolickim Domu Kultury Świętego Józefa (ul. Mariacka 12, Sandomierz).
Bilety w cenie 70,00 zł do nabycia od 12.03.2024 r. na stronie www.kupbilecik.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (ul.
Rynek 20, Sandomierz, tel. 15 644 61 05).
Serdecznie zapraszamy!
O artyście:
Ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie. Jest absolwentem wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Po studiach został zaangażowany do Teatru Powszechnego w Łodzi, potem do Teatru Nowego w Warszawie.
Został laureatem I Nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Grono oddanych fanów zapewniły mu piosenka Mówili na Nią Słońce pochodząca z pierwszej solowej płyty oraz własne kompozycje z płyty “Wniebowzięty”. Wieloletnie
doświadczenie na scenie i estradzie pozwoliło Robertowi Rozmusowi połączyć dwie pasje – aktorstwo i śpiew.
Występował w musicalach: Chicago, Kwiaty we włosach, Miss Saigon, Pięciu braci Moe). Jego kreacja Profesora Abronsiusa w Tańcu wampirów Romana Polańskiego, spotkała się z uznaniem krytyki i publiczności (Platynowa płyta). Entuzjastyczne
recenzje zebrał za tytułową rolę w musicalu Akademia Pana Kleksa (Złota płyta). Szerokiej publiczności dał się poznać jako Pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy “Tercet czyli Kwartet”, którą tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem
Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą. Sukcesem okazał się jego autorski program Robert Rozmus Show emitowany w TVP. Był gospodarzem popularnych telewizyjnych show:
“Dziewięciu wspaniałych”, “Rodzina jak z nut”. Grał w serialach telewizyjnych, m.in.: Na dobre i na złe, Niania, Bulionerzy, Magda M., Ojciec Mateusz, Świat Według Kiepskich. Brał udział w programach telewizyjnych Zbigniewa Górnego i Krzysztofa
Jaślara: Gala Biesiadna, Poprawiny, Biesiada bez granic, a także show: Taniec z gwiazdami oraz Gwiazdy tańczą na lodzie. Udziela się także w dubbingu.
Rozmus jest wielokrotnym Mistrzem Polski Aktorów w tenisie. Jego obecną pasją jest golf, w którym odnosi liczne sukcesy na krajowych i międzynarodowych turniejach. Obecnie artysta gra na deskach Teatru Bajka w sztuce Dzikie Żądze, w reżyserii Zenona Dondajewskiego i Stefana Friedmana oraz w Teatru Komedia w sztuce 39 stopni (na podstawie filmu Alfreda Hitchcocka), w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. W grudniu 2009 premierę będzie mieć jego kolejny show – “Przypadki Roberta R.” w Teatrze Capitol.

INFO: Sandomierskie Centrum Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj