Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Zakład Radioterapii w Tarnobrzegu uruchomił możliwość skorzystania z bezpłatnych noclegów dla chorych zamiejscowych. Zakwaterowanie pacjenta na czas radioterapii umożliwia rodzinom normalne, codzienne funkcjonowanie, a osoba, która przechodzi leczenie unika trudów częstych podróży.

Zakład Radioterapii jest jednym z niewielu pełnoprofilowych ośrodków radioterapii dysponujących pełnym wachlarzem metod napromieniania. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi akceleratorami, dzięki czemu mamy krótkie terminy oczekiwania na terapię, co przy leczeniu onkologicznym ma bardzo duże znaczenie. Sama radioterapia, czyli leczenie promieniowaniem jonizującym, jest – obok chirurgii i chemioterapii – jedną z podstawowych metod leczenia onkologicznego.

Miejsca hotelowe dla pacjentów Zakładu Radioterapii mieszczą się w Pałacu Myśliwskim w Tarnobrzegu na osiedlu Mokrzyszów. Chęć skorzystania z noclegów prosimy zgłaszać w rejestracji Zakładu Radioterapii osobiście lub pod numerami tel.: 15 812-30-42 lub 15 812-30-43, pon-pt, w godzinach od 07:25 do 11:30.

INFO: SZPITAL WOJEWÓDZKI W TARNOBRZEGU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj