Wczoraj na wielu odcinkach dróg biegnących przez nasze województwo występowały utrudnienia w ruchu drogowym, związane z protestami rolników. Podkarpaccy policjanci dbali o bezpieczeństwo i kierowali na objazdy. W kilku miejscach protesty nadal trwają, a policjanci nadal dbają o zapewnienie bezpieczeństwa, zarówno podróżującym przez Podkarpacie, jak i protestującym.

Wczoraj od rana, w całym kraju odbywał się zaplanowany protest rolników. W związku z tym, także w wielu miejscach na drogach Podkarpacia, występowały utrudnienia w ruchu. Protestujący blokowali wiele odcinków głównych dróg w naszym województwie, a także tory kolejowe w rejonie wschodniej granicy. Policjanci zabezpieczali wszystkie miejsca, w których odbywały się protesty. Dbali o bezpieczeństwo, zarówno podróżujących przez Podkarpacie, jak i protestujących. Kierowali samochody na wyznaczone objazdy, a w razie potrzeby podejmowali ręczne kierowanie ruchem.

W kilku miejscach wczorajsze protesty zakończyły się, jednak w innych nadal trwają. Rolnicy ciągle protestują na drogach powiatów – jarosławskiego, przemyskiego i tarnobrzeskiego. Dlatego apelujemy do wszystkich o bieżące zapoznawanie się z komunikatami i informacjami o utrudnieniach, ewentualnych objazdach i zmianach w organizacji ruchu.

INFO I FOTO: KMP W TARNOBRZEGU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj