W piątek, 1 grudnia br. w rejonie budynku Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu znajdującego się przy ul. 1 Maja 2, wystąpią utrudnienia. Mają one związek z ćwiczeniami pożarowymi.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu informują, że w dniu 1 grudnia 2023 r. o godz.12, w budynku jednostki Policji odbędą się ćwiczenia.

W związku z powyższym, przy ul. 1 Maja 2, przewidywana jest zwiększona intensywność poruszania się pojazdów ratowniczych.

Od godz. 12 do 14, nastąpi wyłączenie z ruchu ul. 1 Maja (od skrzyżowania z ul. Sokola) do skrzyżowania z ul. Moniuszki.

Ćwiczenie:

O godz. 12, jeden z policjantów ujawnił dym na korytarzu w budynku Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2. (Przyczyną pożaru i zadymienia jest zwarcie instalacji elektrycznej). Funkcjonariusz ostrzega o pożarze, pozostałe osoby, w tym czasie dyżurny komendy, wzywa na miejsce załogę ratowniczo – gaśniczą PSP w Tarnobrzegu. Ze względu na rozwój pożaru w budynku, następuje ewakuacja funkcjonariuszy i pracowników policji. Strażacy podejmują akcję gaśniczą.

źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj