OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na odbywających się w dniach 10-13.08.2023 roku w Bydgoszczy 29. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich, Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwach Polski Juniorów zawodniczki oraz zawodnicy Klubu Kajakowego „Jezioro Tarnobrzeg” odnotowali dobre starty i zajęli bardzo dobre lokaty.
Otylia Błażejczak:

• w wyścigu K1 na dystansie 3000 m zajęła 1. miejsce zdobywając tym samym złoty medal
    oraz tytuł Mistrza Polski.
  • w wyścigu K1 na dystansie 500 m zajęła 4. miejsce z niewielką stratą do pozycji
    medalowej.
    Dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy.
    Nasza dwójka w składzie Antoni Kołodziej i Aleksy Krystek w wyścigu K2 na dystansie 200
    m zajęła 8. miejsce w finale A, odnotowując znaczny progres w porównaniu z rokiem
    poprzednim, w którym ścigała się w finale B.
    Martyna Gruszczyńska:
  • w wyścigu K1 na dystansie 1000 m wywalczyła 2. miejsce w finale B.
  • w wyścigu K1 na dystansie 200 m – 3 miejsce w finale B.
  • w wyścigu K1 na dystansie 5000 m – 10 miejsce.
    Na jedynce dobrze zaprezentował się Jan Dzierzkowski
  • w wyścigu K1 na dystansie 200 m zajął 3. miejsce w finale B.
  • w wyścigu K1 na dystansie 1000 m wywalczył 4. miejsce w finale B, czym poprawił wynik
    z zeszłego roku o jedno miejsce.
  • w wyścigu K1 na dystansie 500 m zajął 9. miejsce w finale B.
    Natomiast Piotr Stępień w wyścigu K1 zajął 4. Miejsce w finale C.
    Zawodniczki oraz zawodnicy do zawodów przygotowywani byli pod okiem Trenera Piotra