Już w najbliższą sobotę, 15 lipca, kolejna w tym roku, tak lubiana przez mieszkańców miasta oraz gości, Tarnobrzeska Potańcówka. Na taneczną zabawę pod chmurką zapraszamy od godziny 18.00. Tradycyjnie, tańce na placu Bartosza Głowackiego potrwają do godziny 22.00.

– Wiem, że państwo, mieszkańcy Tarnobrzega, ale też goście spoza miasta, dopiszecie na pewno. Oby tylko dopisała pogoda. Przed rokiem wyszliśmy z propozycją tanecznych imprez pod chmurką, by ożywić centralny plac naszego miasta, by ten plac stał się przestrzenią spotkań, ale też by urozmaicić ofertę miejskich wydarzeń. Zaproponowaliśmy taniec, tę formę spędzania czasu, która trafia do każdego, bez względu na wiek. I tak się też stało, potańcówki cieszą się niesamowitą popularnością, a z zaproszenia korzystają i starsi i młodzi, jest to też wspaniała zabawa dla najmłodszych – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

W przypadku niepogody impreza odbędzie się w innym terminie. Kolejne edycje potańcówki zaplanowano 19 sierpnia (połączona z Dniami Seniora) oraz 16 września (połączona z obchodami „Roku siarkowego”). Terminy te również uzależnione będą od pogody.

Info: UM TBG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj