Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś. 22-letni kierowca seata, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motorowerzystą. W zdarzeniu ranny został 75-letni kierowca jednośladu, który trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Piętaka w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 22-latek kierujący pojazdem marki Seat, jadąc od Sandomierza w kierunku centrum miasta, nie dostosował się do sygnalizatora, który nadawał w tym czasie sygnał – czerwone światło i zderzył się z motorowerzystą.

W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał 39-letni motorowerzysta, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracowali policjanci. Wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków zdarzenia. Jak potwierdziło badanie, obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj