policja

W Tarnobrzegu 31-latka, wysiadając ze swojego auta, znalazła znaczną sumę pieniędzy. Kobieta nie miała wątpliwości, że zguba powinna, jak najszybciej trafić do prawowitego właściciela. Zebrała banknoty w jeden plik i oczekiwała na powrót osoby, która je utraciła. Gdy właściciel nie powracał pieniądze odwiozła policjantom. Gotówkę można odebrać w Rewirze Dzielnicowych.

W piątek, 2 grudnia br. o godz. 19, do funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zgłosiła się 31-letnia kobieta, która na parkingu w centrum miasta znała znaczną sumę pieniędzy, którą odniosła w celu odszukania ich właściciela.

Pieniądze właściciel odbierze w Rewirze Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 123, ( tel. 47 825 34 70 lub kom. 510 997 278).


Pamiętajmy:
Znalazłeś portfel, gotówkę, telefon, lub inne zgubione przez kogoś rzeczy? – Nie oddałeś właścicielowi? – Uważaj jest to przestępstwo lub wykroczenie. Znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić ten fakt Policji albo przekazać do Biura Rzeczy Znalezionych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + one =