Wystawa fotograficzna autorstwa Tomasza Bartosika

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wystawę klasycznej fotografii czarno-białej autorstwa Tomasza Bartosika. Wystawa będzie dostępna od 8 grudnia 2022 r. w Iluzjon Art Cafe (Rynek 25/26).

Wstęp wolny.

***

TOMASZ BARTOSIK

Fotograf pasjonat zajmujący się klasyczną fotografią  srebrową. Od roku 2016  prowadzi nieustannie swoją działalność, regularnie tworząc autorskie projekty i publikując swoje prace zarówno na stronie internetowej www.bartosik-stylowafotografia.pl,  jak również organizując cyklicznie wystawy swoich fotografii.

Od roku 2017 związany jest współpracą z Sandomierskim Centrum Kultury w ramach której, zrealizował piętnaście wystaw autorskich, brał udział w jednej wystawie zbiorowej oraz zaprezentował plenerowe pokazy multimedialne przeszło 260 swoich fotografii.

Dodatkowo należy nadmienić, że dwukrotnie był laureatem stypendium artystycznego Burmistrza Miasta Sandomierz w latach 2018 i 2019.

Należy też podkreślić, że Tomasz Bartosik jest absolutnym samoukiem a posiadaną fachową wiedzę, warsztat i umiejętności niezbędne do wykonywania swojej działalności zdobył w wyniku kilkuletniego doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 5 =