policja
policja

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 25-letni kierowca renault, który jechał przez miejscowość Zabrnie z prędkością 113 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego przy pomocy policyjnego miernika prędkości.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci z grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

  • Wczoraj przed godz. 11, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego kierowcę renault, który w miejscowości Zabrnie, jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 113 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 63 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 25-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × one =