Policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki, wspólnie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, wręczyli nagrody tegorocznym laureatom powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2022”. Policjanci przekazali uczniom i opiekunom zwycięskich prac gratulacje od Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Marka Pietrykowskiego. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

W ubiegłym tygodniu policjanci odwiedzili uczniów szkół podstawowych, aby wręczyć nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2022”. Tematyka konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek podczas okresu wakacyjnego. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw na podwórku, w domu, w lesie, czy nad wodą.

Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac ze szkół podstawowych z miasta i powiatu tarnobrzeskiego.

Nagrody zwycięzcom wręczyli st.asp. Stanisław Ciba – profilaktyk społeczny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu oraz Dawid Uzar z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Nagrody odebrali uczniowie ze szkół podstawowych z Baranowa Sandomierskiego, Skopania, Dąbrowicy oraz szkoły podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu.

info: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj