Szanowni Państwo,

pozwalam sobie zaprezentować sprostowanie dotyczące materiału filmowego, wyemitowanego przez TVL Telewizja Lokalna w dniu 10 listopada br., dotyczące podwyżek czynszów w zarządzanej przeze mnie Spółce TTBS.

Konkretnie chodzi o moją wypowiedź dotyczącą kontroli przeprowadzonej przez radnych Rady Miasta Tarnobrzega: Kamila Kalinki oraz Łukasza Nowaka.

Podczas kontroli wspomnianych wyżej radnych w siedzibie Spółki poruszaliśmy wiele tematów dotyczących m.in. podwyżek stawek czynszów, bieżącego funkcjonowania oraz sporów sądowych z wykonawcą budynku przy ul. Św. Barbary 9B.

Sama kontrola w mojej ocenie była bardzo merytoryczna i rzeczowa.
Zarząd Spółki udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez panów radnych i przedłożył niezbędne dokumenty.

Niniejszym chciałbym sprostować część swojej wypowiedzi dotyczącej wspólnych wniosków po zebraniu, a mianowicie mojej nadinterpretacji w sprawie samych podwyżek.
Podczas kontroli poruszaliśmy sprawy:
– budowy budynku przy ul. Św. Barbary 9B. W tym zakresie panowie radni K. Kalinka i Ł. Nowak deklarują pomoc w temacie sporu sądowego, 
– wyjaśniono i omówiono szczegółowo kwestie finansowe w spółce,
– wyjaśniono i omówiono szczegółowo kwestie związane z podwyżkami stawek czynszów,
– omówiono plan remontowy na lata 2023 i 2024,
– omówiono szczegóły dotyczące zebrań z Najemcami TTBS oraz plan pomocy Najemcom.

Podczas spotkania zwróciłem się do obu radnych o obecność na zebraniach z Najemcami TTBS, jak też pozostałych członków Rady Miasta. Sprostowanie moje dotyczy słów wypowiedzianych w materiale filmowym o ewentualnym “wyjaśnianiu podwyżek przez Panów Radnych i staniu za TTBS”.

Panowie Radni deklarowali pomoc w wielu sprawach dla Spółki za co bardzo serdecznie dziękuję i pewnie dlatego doszło z mojej strony do zbyt szerokiej interpretacji słów związanych z pomocą w sprawie podwyżki czynszów.

Szanowni Panowie Radni!

Jeżeli poczuliście się moją wypowiedzią urażeni, to przepraszam i prostuję wątek dot. “wyjaśniania podwyżek Mieszkańcom oraz stania za nami”. Rozumiem rzecz jasna, że to moją rolą jest wyjaśnianie Najemcom TTBS podwyżek – jeżeli w tym przypadku doszło z mojej strony do nadinterpretacji, to raz jeszcze przepraszam.

Moją intencją było przekazanie Mieszkańcom miasta informacji o tym, że kontrola została przeprowadzona, chcemy dojść do porozumienia z Najemcami oraz że oczekujemy na obecność obu panów radnych na spotkaniach. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie i sprostowanie pozwoli panom radnym jeszcze lepiej zrozumieć kulisy całej sprawy. Raz jeszcze dziękuję za przeprowadzenie kontroli i deklaruję pełną współpracę w każdym aspekcie dot. funkcjonowania naszego miasta.

Z wyrazami szacunku
Łukasz Mędrykowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj