Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu „ORNETTE”, który odbędzie się w Lapidarium pod Ratuszem w dniu 25 listopada roku o godz. 20:00.
Bilety w cenie 30 zł (ulgowy) i 40 zł (normalny) do nabycia w ramach przedsprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej lub w dniu koncertu w Lapidarium pod Ratuszem. Cena biletów w przedsprzedaży nie ulega zmianie.

Informacje o zespole:
Od lat „ORNETTE” związany jest z legendarną grupą „Oddział Zamknięty”. Grzegorz “ORNETTE” Stępień w latach 1996-1999 twórczo  współpracował z czołówką polskiej sceny rockowej, jazzowej i popowej. Muzyka można było zobaczyć na największych scenach w kraju i za granicą. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w roku 2013 rozpoczął pracę nad swoją debiutancką autorską płytą pod szyldem ORNETTE. Płyta ukazała się w listopadzie 2015 roku i nosi tytuł “Twarzą w twarz”.
‘’Możesz wszystko’’ to już drugi album artysty, którego premiera odbyła się w 2021 roku w Krakowie w Fortach Kleparz.
Koncerty ORNETTE to kwintesencja energetycznego rock and roll’a. Program autorski przeplatany jest przebojami gigantów polskiej sceny rockowej,  w nowatorskich aranżacjach ORNETTE. Ponad 20 lat scenicznego doświadczenia Grzegorza “Ornette” Stępnia i muzyków formacji
ORNETTE  gwarantują świetny kontakt z publicznością i niezapomniane przeżycia. Ponad 20 lat scenicznego doświadczenia Grzegorza “Ornette” Stępnia i muzyków tej formacji gwarantują świetny kontakt z publicznością i niezapomniane przeżycia.

Skład Zespołu to wybuchowa mieszanka muzycznych indywidualności:
Grzegorz “Ornette” Stępień – wokal, bas, autor całego zamieszania
Piotr “Bzyk” Sokołowski – gitara
Grzegorz Babisz – gitara
Filip “Fifi” Woźniak – perkusja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj