1 listopada odbędzie się kolejna z cyklicznych kąpieli w ramach charytatywnej akcji Jezioro Aniołów.


Spotykamy się we wtorek (1 listopada) od g. 6.00, wspólne wejście do wody o 6.22 – informuje Łukasz Szpunar, jeden z pomysłodawców akcji. Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.
W programie wspólne powitanie słońca i wejście do wody, trzymając się za ręce. Tradycyjnie prosimy ubrać się na biało, można też zabrać “anielskie” akcesoria. Rozświetlmy i wspólnie zacznijmy ten wyjątkowy dzień.


Zapisy przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć “pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie).
Finansowo akcję można wesprzeć wrzucając datki do puszki fundacji podczas kąpieli lub przez wpłatę na zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie


Swoim udziałem i wpłatami wszyscy wspierają budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Jest to placówka dla dzieci cierpiących na nowotwory, mieszcząca się w gminie Zaleszany. Pomysłodawcą, opiekunem oraz budowniczym ośrodka jest Fundacja Z Serca Dla Serca.
Rodziny z naszych okolic, które zmagają się z chorobą dziecka, muszą szukać pomocy w ośrodkach oddalonych o około 100 km od miejsca zamieszkania. Placówka powstaje na styku 3 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Będzie zapewniać opiekę paliatywną, medyczną, rehabilitacyjną i duchową czterdziestu małym pacjentom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj