Aspirant sztabowy Grzegorz Słomka – technik kryminalistyki Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, wywalczył IV miejsce w Ogólnopolskich Zawody Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spinningowym. Odbyły się one w Orzyszu, w województwie warmińsko-mazurskim.

Ogólnopolskie Zawody Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spinningowym Teamów z łodzi, obyły się w dniach od 7 do 9 października br., na akwenie wodnym Jeziora Orzysz, na pojezierzu mazurskim. Wędkarska rywalizacja nie jest w Orzyszu nowością. Rybne bogactwo jeziora nadało mu miano Wędkarskiego Serca Mazur i co roku przyciąga wielu amatorów wędkowania.

Tegoroczne zawody rozpoczęły się wczesnym rankiem, a zawodnicy po wypłynięciu na jezioro mięli za zdanie złowić jak największą ilość ryb, za które otrzymywali punkty. Zawodom towarzyszyła bardzo dobra atmosfera, a sami uczestnicy przyznawali, że tego rodzaju impreza powinna gromadzić jak największą liczbę policyjnych fanów wędkarstwa. Oprócz zdrowej rywalizacji, zawodnicy mięli okazję zrelaksować się i odpocząć od trudów i stresów związanych z codzienną służbą.

Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu reprezentował asp. szt. Grzegorz Słomka pełniący służbę w Zespole Techniki Kryminalnej. Funkcjonariusz, po podliczeniu punktów z dwóch tur, zajął w klasyfikacji końcowej IV miejsce, za które otrzymał okolicznościowy puchar.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj