Policjanci oraz służby ratownicze pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na tzw. „ślimaku” w Nagnajowie. Jak ustalono, 25-latka kierująca fordem fiestą, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, następnie ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi.

Wczoraj po godz. 19, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Nagnajowie, na tzw. „ślimaku” – pełniącym rolę skrzyżowania drogi krajowej nr 9 i dróg wojewódzkich nr 871 i 985, z udziałem trzech pojazdów – forda fiesty, bmw i audi.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta, kierująca fordem fiestą, jadąc drogą krajową nr 9 w Nagnajowie, podczas zjeżdżania na węzeł komunikacyjny, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, którym kierowała 20-letnia kobieta. Siła uderzenia spowodowała, że ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi, którym kierował 35-latek.

Do szpitala na badania lekarskie trafiły kierująca fordem i bmw.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + eleven =