policja

Podczas minionego weekendu policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Jeden z mężczyzn, kierując oplem combo, jechał ulicami miasta z prędkością 110 km/h. Wszyscy kierujący stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Policjanci ruchu drogowego interweniowali wobec kierowców, który złamali ograniczenia prędkości.

W sobotę, przed godz. 8, policjanci ruchu drogowego, na drodze przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zarejestrowali osobowe renault, którego kierowca jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h, czyli o 58 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 35-latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy, został ukarany wysokim mandatem oraz otrzymał punkty karne.

Tego samego dnia, po godz. 11, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla combo. 56-letni mężczyzna jechał ul. Graniczną w Tarnobrzegu z prędkością 110 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 60 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

W piątek przed godz. 11, policjanci ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. 77-letni mężczyzna, jadąc przez miejscowość Alfredówka 103 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, ukarany został mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj