Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 7 lipca 2022 r. na ul. Stanisława Piętaka (oś. Wielowieś) w Tarnobrzegu. 93-letni rowerzysta, najprawdopodobniej został potrącony przez pojazd marki Volkswagen Passat, który jechał tym samym pasem jezdni.

Zdarzenie miało miejsce 7 lipca 2022 r., około godz. 17, w rejonie Kościoła pod wezwaniem Św. Gertrudy i Św. Michała Archanioła przy ul. Stanisława Piętaka w Tarnobrzegu. 93-letni mężczyzna jadąc rowerem, najprawdopodobniej został potrącony przez samochód marki Volkswagen Passat, który poruszał się tym samym pasem jedni. W wyniku zdarzenia, kierowca jednośladu upadł na asfaltową nawierzchnię doznając obrażeń. Niestety mimo udzielonej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informacje w sprawie wypadku drogowego z udziałem 93-letniego mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 121, lub telefonicznie nr 47 825 34 31, 47 825 34 24.

1 KOMENTARZ

  1. To jakaś kpina wypadek prawie dwa miesiące temu a oni sie dopiero obudzili i świadków szukają, parodia jakaś czy prima aprilis ???????????????????????????????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj