policja

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 31-letni kierowca bmw, który jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 112 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci z grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Wczoraj po godz. 15, w Tarnobrzegu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego kierowcę bmw, który jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h.

Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 31-letni mieszkaniec Mielca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj