policja
policja

Godną naśladowania postawą wykazali się dwaj nastolatkowie, którzy w poniedziałek znaleźli znaczną sumę pieniędzy i odnieśli je mundurowym. Obaj chłopcy nie mieli wątpliwości, że zguba powinna, jak najszybciej trafić do prawowitego właściciela. Pieniądze można odebrać w Posterunku Policji w Grębowie przy ul. Rynek 1B.

W poniedziałek 15 sierpnia br. około godziny 18, do Posterunku Policji w Grębowie zgłosiło się dwóch nastolatków w wieku 15 i 16 lat, którzy znaleźli znaczną sumę pieniędzy, które odnieśli mundurowym. Obaj chłopcy nie mieli wątpliwości, że zguba powinna jak najszybciej trafić do prawowitego właściciela.

Właściciel, może pieniądze odebrać w Posterunku Policji w Grębowie przy ul. Rynek 1 B. ( tel. 47 825 30 20 lub kom. 510 997 283).
Pamiętajmy:
Znalazłeś portfel, gotówkę, telefon, lub inne zgubione przez kogoś rzeczy? – Nie oddałeś właścicielowi? – Uważaj jest to przestępstwo lub wykroczenie. Znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić ten fakt Policji albo przekazać do Biura Rzeczy Znalezionych.

info: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj