Ponad 30 tancerzy wystąpi w najbliższą niedzielę na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury w spektaklu Ewy Pluty pt. „On-line”.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym tematem będzie internet i nowe technologie, uzależnienie od bycia on-line. Koncepcja oraz choreografia do tego spektaklu została opracowana przez Ewę Plutę. Artystka zaprosiła do udziału tancerzy z Akademii Art Dance oraz Grupy Tanecznej Flash. Wspomógł ją w budowaniu spektaklu Jakub Trembecki. Efekty kilkumiesięcznej pracy będzie można obejrzeć w niedzielę w Tarnobrzeskim Domu Kultury. W spektaklu ponad 30 tancerzy w abstrakcyjny sposób ukazuje problem świata współczesnego jakim jest uzależnienie od telefonu, mediów społecznościowych i samego internetu.

„Nikt nie jest odporny na uzależnienie; dotyka ono ludzi w każdym wieku, każdej rasy, klasy i zawodu. Telefon wraz z Internetem okazały się duetem doskonale dopasowanym do swojej epoki, w której powoli zanikały granice między życiem osobistym, zawodowym i towarzyskim” – tak Ewa Pluta opisuje koncepcję widowiska.

Premiera w niedzielę 26 czerwca o godz. 18.00. Bilet wstępu kosztuje 15 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj