42-letni mężczyzna, poszukiwany listem gończym, został zatrzymany przez tarnobrzeskich policjantów. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ubiegłego roku. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy przyjechał do rodziny. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzili poszukiwania za 42-letnim mieszkańcem gminy Grębów. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu.

Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że 42-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza województwem podkarpackim. Kryminalni szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania.

W miniony weekend, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przyjechał do rodziny. Policjanci zatrzymali go na jednej z posesji na terenie gminy Grębów.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 12 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj