Już 30 stycznia 2022 roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do finału zostało jeszcze trochę czasu, ale sztab działa na pełnych obrotach.

Widać to już w 19 punktach w mieście. W Tarnobrzegu i Nowej Dębie pojawiły się stacjonarne skarbony, do których już teraz można się dorzucić. Ich lokalizację można sprawdzić na specjalnej mapie przygotowanej przez Fundację:

https://wosp.maps.arcgis.com/apps/instant/media/index.html?appid=293ef04ec7bb4a92889c20e237c06ab9&&center=21.6926,50.5763&level=13

oraz na stronie internetowej:


Oprócz sztabowych puszek, w mieście są także puszki partnerów Fundacji w sklepach sieci Lidl, Biedronka i Żabka.

Kolejnym z elementów zbiórki w Tarnobrzegu miały być licytacje sceniczne. Niestety, z powodów sanitarnych i walce z Covid nie mogą się one odbyć. Mimo to, nie poddajemy się, przenosimy nasze działania do internetu i zorganizujemy wszystkie nasze aukcje na Allegro! Nie jest to jednak możliwe, bez naszych wspaniałych Darczyńców. I tu zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy by chcieli pomóc i wesprzeć tarnobrzeskie granie o przekazywanie na aukcje różnych fantów i gadżetów. W razie wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz Fanpage na facebooku – informuje Michał Bartyzel ze Sztabu WOŚP Tarnobrzeg.

30 stycznia 2022 roku gramy zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Źródło: WOŚP Sztab Miejski w Tarnobrzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj