Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Sandomierzu mają przyjemność ponownie, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zaprosić Państwa do wysłuchania na żywo koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Sandomierskiej Orkiestry Dętej pod kierunkiem kapelmistrza Mieczysława Jakubowskiego.

Koncert pt. „Sandomierska Kolęda” odbędzie się w niedzielę 16 stycznia o godz. 17.00 w Porcie Kultury (Portowa 24).

Podczas koncertu będziemy mogli wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek, a także najpopularniejszych światowych utworów świątecznych. Liczymy, że nastrojowe aranżacje i opracowania kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry rozgrzeją serca Szanownych Słuchaczy.

Wstęp bezpłatny po okazaniu darmowego biletu!

Darmowe bilety można odebrać w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20) i Porcie Kultury (Portowa 24) od 10.01.2022 roku – do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona ze względu na stan epidemiczny. Osoby zaszczepione odbierające darmowe bilety proszone są o okazanie się certyfikatem szczepienia przeciw Covid-19.

Prosimy o respektowanie reżimu sanitarnego w postaci dezynfekcji rąk przy wejściu oraz zasłonięcie ust i nosa maseczką ochronną.

Info: SCK SANDOMIERZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + sixteen =