Zapraszamy na koncert „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, który odbędzie się 7 stycznia 2022 r. godz. 19:00 w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu (os. Serbinów).

Nie ma takiej mocy jednoczenia ludzi, jak święta Bożego Narodzenia, a w szczególności kolędy, które wszyscy znamy i kochamy. Staje się tradycją, że Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest organizatorem Koncertu “Najpiękniejsze Polskie Kolędy” w przepięknym wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, który każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Muzyka jest najbardziej uniwersalnym językiem komunikacji uczuć i emocji, co sprawia, że rozumie i czuje ją każda żyjąca osoba. Jak powiedział Ryszard Wagner “muzyka jest początkiem i końcem wszelkiej mowy”. Świąteczne wieczory to czas szczególnie sprzyjający kontemplowaniu piękna świata wyrażonego w tonach arcydzieł muzycznych wypełniający sentymentalny nastrój. Takie koncertowanie zawiązuje wspólnotę pełną radości, optymizmu i każdy może odnaleźć coś duchowego dla siebie.

W Kościele MBNP w Tarnobrzegu w dniu 07.01.2022 roku odbędzie się świąteczny koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek. Rodzina Kaczmarek to rodzinny zespół śpiewaków operowych, w skład którego oprócz rodziców Iwony – sopran i Piotra – tenor wchodzą genialni utalentowani bracia Adam – tenor 17 lat i Wojciech – baryton 21 lat.  Śpiewają razem od 7 lat. W swoim niezwykle bogatym repertuarze mają wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz religijne, również kolędy.

Koncert ma cel charytatywno-opiekuńczy, pozyskane środki z koncertu przeznaczone zostaną w całości na prace przy Hospicjum w Tarnobrzegu-Miechocinie. Jak co roku przygotowaliśmy cegiełki w kwocie 20 zł – dobrowolnie.

Źródło: UM Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj