policja

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali 8 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca fiata, który jechał przez Baranów Sandomierski z prędkością 116 km/h. Kierowcy, poza utratą praw jazdy, zostali ukarani mandatami, a na ich konta trafiły punkty karne.

Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Nie wszyscy jednak o tym pamiętają. Podczas minionego weekendu policjanci z grupy SPEED, zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego 8 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Rekordzistą okazał się kierowca fiata, który w niedzielę, przed godz. 11, w Baranowie Sandomierskim jechał z prędkością 116 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 66 km/h.

Także w niedzielę, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Do zdarzenia doszło przed godz. 12, na drodze w Padwi Narodowej (powiat mielecki). 65-letni kobieta kierowca opla jechał z prędkością 103 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h.

Tego dnia, po godz. 11, policjanci z grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej, kierowcę audi. 24-letni kierowca, jechał drogą w Padwi Narodowej z prędkością 111 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 61 km/h.

W niedzielę wieczorem, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna jechał prędkością 106 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h.

Uprawnienia do kierowania pojazdami stracił także 34-letni kierowca renault. Mężczyzna jechał z prędkością 109 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 59 km/h. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej w niedzielę, po godz. 17, w Padwi Narodowej.

Z prędkością 98 km/h jechał 23-letni kierowca opla. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu. W miejscu, gdzie obowiązukje ograniczenie prędkości do 30 km/h, kierujący jechał o 68 km/h za szybko.

W miniony piątek, po godz. 12, policjanci grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego kierowcę hondy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h, z prędkością 83 km/h. Do zdarzenia doszło w Tarnobrzegu, na ul. Orląt Lwowskich.

Uprawnienia do kierowania pojazdami stracił też 69-letni kierowca hondy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 82 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość w tym miejscu o 52 km/h.

Kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości na 3 miesiące stracili swoje prawa jazdy, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj