Ludzi o wielkim sercu nie brakuje. Wczoraj udało się zebrać pełną kwotę na operację Leosia Kuszaja, dziś kolejna dobra wiadomość – zebrano niewyobrażalną kwotę 9,5 miliona złotych na leczenie Bartusia Przychodzkiego z Sandomierza, który zmaga się z SMA. Wyścig z czasem trwał, bo leczenie miało przynieść efekty tylko wtedy, gdy chłopiec nie przekroczy wagi 13,5 kilograma. I tak się stało. ZDĄŻYLIŚMY!

Na zbiórce siepomaga.pl udało się zebrać ponad 100% potrzebnej kwoty, to jest 5 852 290,34 zł! 3 miliony złotych przekazali rodzice zmarłego Kubusia, który nie doczekał się operacji serca w Stanach Zjednoczonych. Na portalu można przeczytać słowa wdzięczności rodziców Bartusia skierowane do wszystkich darczyńców:

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Bez Was nic byśmy nie zrobili! Teraz przed nami badania w szpitalu w Lublinie, a po nich moment, na który czekamy od dnia diagnozy – podanie tego najdroższego leku świata! Trzymajcie kciuki, żeby już nic nieprzewidzianego się nie wydarzyło!

Te 9 milionów to wspaniały prezent dla Bartusia, który za dwa dni, 22 października, obchodzi swoje pierwsze urodziny! Wszystkiego dobrego, Maluchu! Rośnij zdrów!

zdjęcie: siepomaga.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj