W niedzielę, 10 października, odbył się I rzut Podkarpackiej Ligii dzieci 10 – 11 lat w Nowej Dębie. Pierwsze medale i punkty zdobyli młodzi pływacy tarnobrzeskiego  UKS DELIN kończąc rywalizację drużynową na 3 miejscu. W klasyfikacji medalowej natomiast na 2 miejscu z dorobkiem 6 medali ( 2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy). Najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii chłopców 10 lat i młodsi został Albert Borkowski a jego młodszy kolega Bartosz Turbak zajął 3 miejsce.

Srebrny medal w sztafecie 4×50 m stylem dowolnym mieszane

( Albert Borkowski, Maja Krasowska, Blanka Krasowska, Bartosz Turbak).

Wszyscy zawodnicy świetnie się zaprezentowali poprawiając swoje rekordy życiowe a dla niektórych zawodników był to pierwszy start w zawodach. Wielkie brawa.

Ponadto klub UKS DELIN reprezentowali Blanka Krasowska, Oliwia Czajkowska, Aleksandra Dusak, Anna Osada, Izabela Baran, Bartosz Włodarczyk, Mateusz Byrski, Hubert Zwadowski, Michał Kozioł, Weronika Błasiak, Zuzanna Górak, Mateusz Gajewski,  Bartłomiej Kozioł, Michał Rzeszowiak, Karol Markiewicz, Adam Matusiewicz, Kacper Pełka.