Już ponad 120 biegaczy zgłosiło chęć sprawdzenia się na liczącej 15 kilometrów trasie wiodącej od Zamku w Baranowie Sandomierskim do Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu. Śmiałkowie zmierzą się w już najbliższą niedzielę podczas 43. Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera. Tradycyjnie biegowi głównemu towarzyszyć będą biegi dla tych, którzy przygodę z tym sportem dopiero zaczynają. Rozegrane zostaną biegi młodzieżowe na dystansach 400 i 1000 m oraz bieg dla dzieci niepełnosprawnych na dystansie 40 m. Wszystkich chętnych, niezależnie od wieku,  organizatorzy zapraszają na start biegu OPEN, w którym do pokonania będzie trasa o długości 2000 m.

Szczegóły Biegu Nadwislańskiego na plakacie oraz na stronie głównego organizatora, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu http://mosir.tarnobrzeg.pl/43-bieg-nadwislanski-im-alfreda-freyera/

Nie biegniesz? Nie siedź w domu! Przyjdź kibicować i wesprzyj Leosia! W tym roku biegom towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Na mecie biegu głównego cały Tarnobrzeg mobilizuje się dla Leosia! Zapraszamy na kiermasz ciast, słodkości i innych pyszności do parku dzikowskiego. Będzie też loteria fantowa. Szczegóły na plakacie. Każdy los wygrywa, każdy los może odmienić los Leonka. Chłopiec ma już coraz mniej czasu, by podjąć walkę o wzrok i życie. Wciąż brakuje pieniędzy, by Leon mógł pojechać na operację i zmierzyć się z glejakiem nerwu wzrokowego. Historia Leosia i jednocześnie link do zbiórki tutaj: https://www.siepomaga.pl/wzrok-leona. Przypominamy, że cały czas trwa też licytacja dla Leosia na facebooku „Bazarek charytatywny dla Leosia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 1 =