Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wystawę klasycznej fotografii czarno-białej autorstwa Tomasza Bartosika. Wystawa będzie dostępna od 3 września 2021 r. w Iluzjon Art Cafe przy Sandomierskim Centrum Kultury (Rynek 25/26).

TOMASZ BARTOSIK
Fotograf pasjonat zajmujący się klasyczną fotografią srebrową. Od roku 2016 prowadzi nieustannie swoją działalność, regularnie tworząc autorskie projekty i publikując swoje prace zarówno na stronie internetowej, jak również organizując cyklicznie wystawy swoich fotografii.

Od roku 2017 związany jest współpracą z Sandomierskim Centrum Kultury w ramach której, zrealizował trzynaście wystaw autorskich, brał udział w jednej wystawie zbiorowej oraz zaprezentował plenerowy pokaz multimedialny przeszło 260 swoich fotografii.

Dodatkowo należy nadmienić, że dwukrotnie był laureatem stypendium artystycznego Burmistrza Miasta Sandomierz w latach 2018 i 2019.

Należy też podkreślić, że Tomasz Bartosik jest absolutnym samoukiem a posiadaną fachową wiedzę, warsztat i umiejętności niezbędne do wykonywania swojej działalności zdobył w wyniku kilkuletniego doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =