73-letnia rowerzystka została potrącona przez opla na ścieżce rowerowej przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ranna kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wczoraj funkcjonariusze odnotowali 3 wypadki drogowe. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Dziś po godzinie 9 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni mężczyzna kierujący oplem, wyjeżdżając z posesji, najechał na rowerzystkę. 73-letnia kobieta, kierująca jednośladem, jechała w tym czasie ścieżką rowerową. Poszkodowana z urazem nogi trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 14 na ul. Sienkiewicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kobieta kierująca citroenem zagapiła się i najechała na tył poprzedzającego forda. Kierowca fokusa, będąc w kolumnie innych pojazdów, zatrzymał się w tym czasie na jezdni, oczekując na wykonanie manewru skrętu w lewo przez inny pojazd. Pasażerka podróżująca fordem trafiła do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów biorących udział w wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. 

Do innego wypadku doszło wczoraj po godzinie 17 na drodze w Gorzycach. 20-letni kierowca toyoty, jadąc ul. Przybyłów w kierunku centrum, po wyjechaniu z zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas drogi doprowadzając do czołowego zderzenia z oplem, którym kierowała 23-latka. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Również wczoraj po godzinie 17 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu osobowego i motocyklisty. Do zdarzenia doszło na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca mercedesa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą. 17-latek, który kierował jednośladem, został przewieziony do szpitala na badania. Policjanci ustalili, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Trwają czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + fourteen =