Trwają prace przygotowujące do uruchomienia w Tarnobrzegu Strefy Płatnego Parkowania. Na ulicach objętych strefą malowane jest oznakowanie poziome, wyznaczające miejsca parkingowe.

W związku z wprowadzeniem Strefy Płatnego Parkowania, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Tarnobrzega z dnia 26 lutego 2020 r., trwają prace związane z wyznaczaniem miejsc parkingowych objętych wspomnianą strefą. W ramach prac wykonywanie jest oznakowanie poziome i pionowe zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu. Prace, a co się z tym wiąże możliwe utrudnienia w ruchu, potrwają do 30 lipca. Utrudnienia wiążą się z czasowym wygrodzeniem przez wykonawcę przestrzeni parkingów na czas malowania oznakowania poziomego. Największych utrudnień należy się spodziewać na ul. Szerokiej. Wykonawca przeprasza za wszelkie niedogodności, prosi o ostrożność i wyrozumiałość.

Wprowadzenie Strefy Płatnego Parkowania zaprowadza istotne zmiany także w stałej organizacji ruchu w mieście. Te wiążą się z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Mickiewicza, od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Szkolnej i dalej na odcinku ul. Szkolnej do skrzyżowania z ul. Kościuszki i Jachowicza.

Źródło: UM Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 19 =